Czekając na nową grę Jane Jensen
Blog > Komentarze do wpisu

Gabriel kłamie?

Igor (Ascovel) Hardy wziął się za porządkowanie zdjęć z wakacji i przypomniał sobie, że w ubiegłym roku odwiedził Rennes-le-Chateau. W swojej relacji skupia się na różnicach między lokacjami w grze i w rzeczywistości, a nawet żartobliwie oskarża Gabriela o kłamstwo.
Głowę bym dała, że parę lat temu czytałam podobną relację dwójki fanów, z której wynikało coś przeciwnego; Rennes miało być dokładnie takie, jak w grze Gabriel Knight 3. Niestety, Google nie potrafi mi znaleźć tej strony, pewnie już nie istnieje.
Trzeba będzie wybrać się na miejsce i samemu sprawdzić.
wtorek, 24 lutego 2009, tetelo

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: Igor Hardy, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2009/02/24 19:15:12
Hej, wielkie dzięki za zwrócenie uwagi na mój artykuł (a właściwie dopiero pierwszą część).
To nie był wcale szczęśliwy traf, że sobie przypomniałem teraz o tych zdjeciach. Od razu robiłem je pod kątem tego typu foto-reportażu. Byłem natomiast niezdecydowany, gdzie go umieścić, no i wymagał trochę roboty, co nigdy nie jest zachętą do pochopnych działań. :)

Chyba to nie będzie to, czego szukałaś w Google, ale znany wszystkim Nico Sels prowadził kiedyś cały dziennik ze swojej wycieczki do Rennes, zdaje się jeszcze przed wyjściem GK3!

Można te zapiski znaleźć znaleźć tutaj: sidney.fwheel.net/, pod zakładką "Diaries".
-
tetelo
2009/02/25 11:46:52
Pozwól, że poprawię linka sidney.fwheel.net/ ale nie o to mi chodziło. W tamtej relacji dwaj kumple (chyba?) wybrali się do Rennes śladami Gabriela i w opisie wyprawy zamieścili obok siebie zdjęcia (np. Asmodeusza z gry i kościoła), akcentując podobieństwa.
Trochę jak tutaj www.renneslechateau.com/anglais/gabriel.htm
Czekam na ciąg dalszy :-)
-
Gość: Cortez, *.portall.net.pl
2009/02/25 23:46:27
Takie porównanie przeprowadzone było także w artykule "Prawda w GK3" na nieistniejącej już polskiej stronie o serii GK: "Centrum Łowcy Cieni". Były tam również dwa zdjęcia Asmodeusza, tego z gry i oryginalnego. Pozdrawiam
-
tetelo
2009/02/26 08:04:23
Być może pamięć płata figle i ów artykuł Łowcy Cieni zlał mi się w jedno z relacją Jafa usuarios.lycos.es/RLC2001/fotos.html , bo chyba ją miałam na myśli. Poznałam po busiku Madeleine ;-)