Czekając na nową grę Jane Jensen
Kategorie: Wszystkie | Czekając | Gabriel Knight | Gray Matter | O blogu
RSS
sobota, 25 kwietnia 2009

Gdy niedawno wspomniałam o relacji Ascovela z Rennes-le-Chateau, w komentarzach pojawiły się linki do innych wypraw śladami Gabriela Knighta. Wczoraj pewien miłośnik Sierry opublikował filmik GK3: fiction versus reality, zgrabnie przeplatający sceny z gry i zdjęcia odpowiadających im rzeczywistych lokacji. Warto obejrzeć, przynajmniej pierwsze sześć minut, a przy okazji posłuchać Requiem Mozarta oraz... Tima Curry, gdy mówi: This is Gabriel Knight calling for Prince James....


A przy okazji - zupełnie przypadkiem trafiłam na artykuł polskiej Wikipedii poświęcony Timowi Curry. Jego dorobek w grach komputerowych to "udział w cutscenkach C&C: Red Alert 3"........???!!!

Tak, wiem, każdy to może edytować, ale chyba się prędko nie otrząsnę z szoku.

czwartek, 23 kwietnia 2009

Minęły już prawie dwa miesiące od ostatniego wpisu na blogu JJ. Dtp milczy jak zwykle. Wizarbox na oficjalnej stronie nawet nie wspomina Gray Matter. Podobno w odpowiedzi na swoje emaile ludzie z Cort-X otrzymali zapewnienie, że prace nad GM wciąż trwają.
Parę dni temu strona domowa Jane Jensen znikła z sieci. Co prawda nie była aktualizowana od pięciu lat, ale przynajmniej istniała. Teraz trzymam w zakładkach link prowadzący donikąd.

Coś musi się wydarzyć. I to wkrótce.

Przydałoby się parę taktów kojącej muzyki. Kiedyś tańczyliśmy walca w naszej poczekalni. Tym razem tylko jeden motyw z trzeciej części Gabriela Knighta: Four pieces of Grace


środa, 08 kwietnia 2009

Jak wypatrzyli bywalcy obydwu forów, do których linkuję obok, na niemieckim Amazonie pojawił się nowy produkt. Można go zamawiać z gwarancją utrzymania ceny 40 euro (bez jednego centa), ale dostępny będzie od 30 października. Tego roku. Podobno.

Oferują też wersję konsolową, ale nie na Wii, tylko Xbox 360. Trochę dziwne. Chyba.